ZABAWY W HOPA LUPA
W czwartek 7 maja 2026r. uczniowie klas IV i V uczestniczyli w wycieczce do Hopa Lupy w Łodzi. Po przyjeździe na miejsce dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa, a następnie rozpoczęła się wspólna zabawa. Uczniowie korzystali z licznych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, trampoliny, tory przeszkód oraz baseny z kulkami. Najwięcej emocji wzbudziły wysokie konstrukcje do wspinania.
Podczas wycieczki panowała wesoła atmosfera, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczniowie chętnie integrowali się między klasami, pomagali sobie i wspólnie pokonywali kolejne elementy parku.
Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Wycieczka do Hopa Lupy była świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz wzmocnienia więzi między uczniami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!