Vice mistrzostwo Powiatu w 3-boju LA!!!!
Sukces naszych uczennic w zawodach powiatowych! Vice mistrzostwo Powiatu w 3-boju LA!!!!
Z dumą informujemy, że dziś 08.05.2026r. w Ślesinie reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła II miejsce w zawodach powiatowych w trójboju lekkoatletycznym.
Uczennice wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową walecznością oraz świetnym przygotowaniem w konkurencjach biegowych, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a nasze zawodniczki przez cały czas prezentowały wysoki poziom sportowy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i trzymamy kciuki na zawodach rejonowych!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!