PREZENTACJA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
Na przełomie marca i kwietnia w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli szkół ponadpodstawowych z Konina i Żychlina. Uczniowie klas VIII mieli okazję poznać ofertę edukacyjną, kierunki kształcenia oraz zasady rekrutacji.
Dzięki spotkaniom mogli lepiej zorientować się w dostępnych możliwościach i świadomie wybrać dalszą ścieżkę edukacyjną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!