W NASZEJ SZKOLE "TRZYMAMY FORMĘ"
Klasa 6b realizację programu edukacyjnego "Trzymaj formę " rozpoczęła tematem "Piramida zdrowego żywienia". Uczniowie poznali zasady, które pomagają w komponowaniu codziennego jadłospisu. Dowiedzieli się, że prawidłowe odżywianie się to dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Klasa w ramach podsumowania zajęć przygotowała materiały i stworzyła " Piramidę zdrowego żywienia i stylu życia".


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!