NATURALNIE I PACHNĄCO - WARSZTATY Z ZIELARKĄ
W klasach pierwszych odbyło się wyjątkowe spotkanie – warsztaty z zielarką. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać różne rodzaje ziół oraz dowiedzieć się, jakie mają właściwości i znaczenie w codziennym życiu.
Największą atrakcją było samodzielne wykonanie naturalnych mydełek. Uczniowie wybierali zapachy, dodatki ziołowe i tworzyli własne, pachnące kompozycje. Warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale także ciekawą lekcją o naturze i zdrowych, naturalnych produktach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!