WIECZÓR FILMOWY
W dniu 11 marca 2026 roku uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami wzięli udział w wyjątkowym wieczorze filmowym. Dzieci obejrzały wybrany przez siebie film, który dostarczył im wielu emocji i pozytywnych wrażeń. Podczas krótkich przerw na przekąski i pizzę uczniowie mieli okazję do rozmów i integracji. Wspaniała atmosfera, dużo śmiechu i dobrej zabawy towarzyszyły temu wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i świetną atmosferę!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!