Etap rejonowy igrzysk młodzieży szkolnej w koszykówce 3x3
W piątek 24.04 w Koninie chłopcy z klasy 8 oraz dziewczęta z klasy 8 i 7 wzięły udział w etapie rejonowym igrzysk młodzieży szkolnej w koszykówce 3x3. Chłopcy zajęli świetne 3 miejsce a dziewczęta miejsce 5. Ogromne gratulacje.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!