SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI
23 kwietnia w naszej szkole uczniowie klasy VII uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami Policji z Komisariatu Policji w Starym Mieście.
Podczas pogadanki omówiono ważne zagadnienia dotyczące hejtu i cyberprzemocy oraz ich konsekwencji prawnych i społecznych. Uczniowie dowiedzieli się, jak odpowiedzialnie zachowywać się w relacjach z innymi i bezpiecznie korzystać z internetu.
Spotkanie było cenną lekcją budowania świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród młodzieży.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!