WYCIECZKA DO FUNDACJI SKRZYDŁA LASU
21 kwietnia dzieci sześcioletnie oraz uczniowie klasy II wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Fundacji Skrzydła Lasu w Godzieszach Małych. To niezwykłe miejsce, w którym ratuje się dzikie ptaki, a te, które nie mogą już wrócić do naturalnego środowiska znajdują swój dom. Podczas pobytu dzieci mogły podziwiać zamieszkujące tam ptaki i inne zwierzątka. Wzięły również udział w warsztatach i animacjach przygotowanych przez właścicieli. Na zakończenie dzieci zjadły wspólny posiłek. To była prawdziwa przygoda pełna wrażeń, której długo nie zapomnimy. Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi za ciepłe przyjęcie i ogromne serce okazywane zwierzętom!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!