Z WIZYTĄ W GRODZIE KOPERNIKA
9 kwietnia uczniowie klas 1a , 1b i 2 wyruszyli na całodniową wycieczkę do Torunia– miasta o niezwykłym klimacie i bogatej historii. Już od pierwszych chwil dzieci z zachwytem odkrywały uroki toruńskiej starówki, podziwiając zabytkowe kamienice i miejsca związane z Mikołaj Kopernikiem.
Ogromne wrażenie zrobił seans w planetarium, który przeniósł uczniów w fascynujący świat kosmosu. Nie zabrakło także wizyty w piernikarni, gdzie dzieci własnoręcznie przygotowały tradycyjne toruńskie pierniki, poznając dawne zwyczaje i legendy.
Wyjątkowym punktem programu była wizyta w Domu Legend Toruńskich, gdzie uczniowie przenieśli się w świat niezwykłych opowieści o mieście i jego historii, aktywnie uczestnicząc w zabawnych scenkach.
Pełna wrażeń wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radości, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!