Zawody międzygminne w piłkę nożną
13.04.2026r. odbył się międzygminny etap zawodów w piłkę nożną chłopców. Nasza drużyna mierzyła się z rówieśnikami ze szkół w Rychwale, Brzeźnie, Sławsku i Królikowie. Odnieśliśmy zwycięstwa w starciach w Królikowem oraz Sławskiem, ponieśliśmy jednak minimalne porażki w starciach z Rychwałem i Brzeźnem. Ostatecznie zajęliśmy bardzo dobre 3 miejsce. Gratulacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!