Zawody gminne w czwórboju lekkoatletycznym
W sobotę 18.04 odbyły się zawody gminne w czwórboju lekkoatletycznym w Starym Mieście
Chłopcy z klas 5 i 6 spisali się rewelacyjnie i zajęli pierwsze miejsce. Dziewczyny uplasowały się na 4 pozycji. Gratulacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!