Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych
26 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy moment, pełen wzruszeń, podsumowań i podziękowań za osiem lat wspólnej nauki oraz pracy.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor skierowała do absolwentów słowa uznania i życzenia dalszych sukcesów. Wręczono świadectwa ukończenia szkoły, nagrody dla uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce oraz wyróżnienia za sukcesy w konkursach, działalność społeczną i sportową. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły.
Wszystkim naszym Absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Życzymy powodzenia w nowych szkołach, odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, wielu sukcesów oraz realizacji marzeń. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole pozostaną dla Was pięknym wspomnieniem.
Powodzenia na nowym etapie edukacyjnej drogi!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!