LOT NA ZANZIBAR Z MIĘDZYLĄDOWANIEM
Podczas piątkowego zakończenia roku szkolnego trzy nauczycielki z naszej szkoły: p. Dorota Kwiecińska, p. Danuta Majewska i p. Ewa Szczap zakończyły swoją pracę zawodowa i przeszły na zasłużoną emeryturę. Uczniowie z Uśmiechu zaprosili nasze koleżanki w podróż na Zanzibar z międzylądowaniem w Kopenhadze, prezentując zabawne taneczne przedstawienie. Urocze stewardessy i dzielny kapitan zabrali panie w podróż pełną wrażeń. Gratulacje i podziękowania nauczycielkom złożyła Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski. Początek podróży już w poniedziałek. Życzymy wspaniałych wrażeń i zazdrościmy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!