18.03.2026r. odbył się gminny etap Pucharu Tymbarku. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas 1-3, a finalnie nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Gratulujemy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!