PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "OZDOBA WIELKANOCNA"
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ozdoba Wielkanocna" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Żychlinie. Wpłynęło 26 prac: kartki wielkanocne, jajka oraz różne ozdoby wielkanocne. Dzisiaj 27 marca wręczono nagrody uczniom, którzy zostali wyróżnieni przez komisję konkursową za wykonanie swojej pracy. Wśród uczniów nagrodzonych byli: Nadia Przybylak i Antonina Niźnik z klasy I, Antonina Hossa, Stefania Jagodzińska i Zuzanna Krukowska z klasy III, Lena Horowska z klasy IV, Olivia Kawa z klasy V oraz Gracjan Malesza z klasy VI. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody oraz uczestniczyli w warsztatach składania serwetek dekoracyjnych. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy nagrodzonym uczniom. Zapraszamy do udziału w konkursach plastycznych.
(Video)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!