HEJT, CYBERPRZEMOC I PRZEMOC RÓWIEŚNICZA- SPOTKANIE Z POLICJĄ
W dniu 27 marca w naszej szkole odbyły się pogadanki dla uczniów klas 5A oraz 8A, przeprowadzone przez funkcjonariuszy Policji z Komisariatu Policji w Koninie.
Tematyka spotkań obejmowała zagadnienia związane z hejtem, cyberprzemocą, przemocą rówieśniczą. Funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na konsekwencje prawne i społeczne wynikające z tego typu zachowań.
Celem spotkań było zwiększenie świadomości uczniów oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw w relacjach rówieśniczych, a także w przestrzeni internetowej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!