W ubiegły weekend odbyły się szkolne zawody w koszykówkę. Turniej rozgrywany był w Starym Mieście a nasze drużyny zajęły 2 miejsca.Gratulacje!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!