Mistrzostwa gminy w koszykówkę chłopców oraz dziewcząt z klas IV - VI
W sobotę 07.03.2026r rozegrane zostały mistrzostwa gminy w koszykówkę chłopców oraz dziewcząt z klas IV - VI. Turniej rozgrywany był w Starym Mieście nasze drużyny zajęły 2 miejsca. Gratulacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!