KONKURS EKOLOGICZNO-PLASTYCZNY "WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA
Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły: Gabriela Kamińska oraz Zosia Kujawińska zdobyły I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologiczno-plastycznym pod hasłem „Woda źródłem życia” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Żdżarach. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na znaczenie wody w życiu człowieka oraz promowanie postaw proekologicznych poprzez twórczość artystyczną.
Prace naszych uczennic wyróżniały się pomysłowością, estetyką i ciekawym ujęciem tematu. Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy kolejnych sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!