Finał wojewódzki w koszykówkę 3x3 chłopców
We wtorek 19.05. 2026r chłopcy z klasy 8 reprezentowali naszą szkołę w finałach wojewódzkich w koszykówkę 3x3, chłopcy rywalizowali ze szkołą z Nowego Tomyśla, Rawicza oraz Konina. Turniej finałowy zakończyliśmy na 12 miejscu. Ogromne gratulacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!