NIE DLA PAPIEROSÓW!!!
Uczniowie klas czwartych w drugim półroczu przystąpili do realizacji ogólnopolskiego programu edukacji antytytoniowej "Bieg po zdrowie". W ramach zajęć czwartoklasiści wykonywali plakaty ukazujące szkodliwość palenia wyrobów tytoniowych. Uczniowie pracowali również na komputerach, tworząc: interaktywne "antyreklamy " papierosów, rozwiązując quizy, a nawet układając własne gry promujące zdrowy styl życia i wolność od nałogu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!