MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SZCZĘŚCIA W NASZEJ SZKOLE
20 marca w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Z tej okazji przygotowaliśmy różne aktywności, które miały na celu wywołanie uśmiechu i pozytywnych emocji.
Uczniowie mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych zadaniach, losować miłe hasła oraz dzielić się dobrym słowem z innymi. Powstała również strefa pozytywnej energii, w której każdy mógł zatrzymać się na chwilę i przypomnieć sobie, jak ważne są drobne radości w codziennym życiu.
Nie zabrakło także inspirujących cytatów i dekoracji, które przypominały, że szczęście często kryje się w prostych gestach – uśmiechu, życzliwości i byciu razem.
To był dzień pełen radości, dobrej zabawy i wzajemnej życzliwości. Mamy nadzieję, że pozytywna energia zostanie z nami na długo!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!