"KOPCIUSZEK" OD RODZICÓW DLA DZIECI
Po raz kolejny rodzice z grupy pięciolatków przygotowali wspaniały spektakl teatralny z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich przedszkolaków. Tym razem była to klasyczna baśń pt. "Kopciuszek".
Dzieci zachwyciły piękne stroje, tańce, gra aktorska, a najbardziej zafascynował najmłodszych moment, gdy rozpoznali swoich rodziców wśród aktorów.
Reżyser przedsięwzięcia- pani Irena Janiak- była dumna ze swoich aktorów.
Dziękujemy rodzicom w imieniu najmłodszych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!