DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO
1 czerwca tradycyjnie obchodzimy w naszej szkole Dzień Dziecka połączony ze szkolnym Dniem Sportu.
Moc atrakcji zapewniła dzieciom Rada Rodziców. Natomiast uczniowie sprawdzili się w rozgrywkach sportowych. A oto zwycięzcy poszczególnych dyscyplin:
Wyścigi rzędów klas 1-2 zwyciężyła klasa 2
Wyścigi rzędów klas 3 (dziewczęta kontra chłopcy) wygrały dziewczęta z klas 3a +3b
Szkolny turniej w piłkę nożną chłopców wygrała drużyna z klasy 7. Szkolny turniej w piłkę ręczną dziewcząt wygrała klasa 8a.
Odbył się też coroczny bieg sztafetowy o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym tryumfowała klasa 8a.
Dziękujemy Radzie Rodziców za ten dzień pełen wrażeń i nagród, a nauczycielom i wychowawcom za organizację i przeprowadzenie rozgrywek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!