DZIEŃ CZEKOLADY
Dzień Czekolady to coroczne święto, które w Polsce obchodzimy 12 kwietnia. Warto pamiętać, że konsumpcja czekolady odbywa się przez cały rok, ale ten dzień daje świetny pretekst, aby zrobić to bez wyrzutów sumienia. Dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole słodko-czekoladowy poczęstunek. Nie zabrakło domowych wypieków: ciast i ciasteczek, babeczek, lizaków i przeróżnych czekoladowych smakołyków. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.
Samorząd Uczniowski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!