W piątek 17.10.25r na hali sportowej w Liścu Wielkim odbyły się zawody powiatowe w unihokeja chłopców z roczników 2011/2012. Nasi chłopcy zajęli 6 miejsce. Gratulacje!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!