W poniedziałek 15 grudnia dziewczęta reprezentowały szkołę na zawodach międzygminnych w piłkę nożną na hali- futsal. Zawody odbyły się w Rzgowie a nasz zespół zajął 3 miejsce. Gratulacje
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!