Kolejna edycja projektu WYZWANIE CZYTANIE. W tym roku w naszej szkole pod hasłem WYCIECZKA Z KSIĄŻKĄ. Zachęcamy do głosowania na nasze zdjęcia na stronie biblioteki w Starym Mieście. (link do głosowania...)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!