SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

Wracamy do szkoły!

Ocena 0/5

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich uczniów.

Od 4 maja – zgodnie z decyzją rządu – do nauczania stacjonarnego wracają uczniowie klas 1-3. (Ponieważ w naszej szkole 4 maja jest dniem dodatkowo wolnym od pracy, zapraszamy dzieci od środy – 5 maja)

Od 15 maja w trybie hybrydowym powrócą uczniowie klas 4-8. Natomiast od 29 maja wszyscy uczniowie będą się uczyć tylko w trybie stacjonarnym.

Wszystko nadal będzie się odbywało w ścisłym reżimie sanitarnym.

O szczegółach wprowadzania poszczególnych etapów będziemy uczniów i rodziców informować na bieżąco.

Publikujemy harmonogram powrotu do nauczania stacjonarnego opublikowany na Facebooku Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Jeszcze przed długim weekendem podamy do wiadomości plan dowozów do szkoły.

Do miłego zobaczenia

Ewa Kasprzyk


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności