SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Ocena 0/5

Wczoraj 18.01.2023r. w Poznaniu nasza szkoła brała udział w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Z całej wielkopolski zjechało się zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców po 14 drużyn. Chłopcy w składzie Iwo Szafran oraz Marcel Robak po wyrównanych meczach zajęli V miejsce, natomiast drużyna dziewcząt w składzie Zuzanna Zioło, Kinga Obudzińska i Daria Jędro wywalczyły sobie miejsce na podium zajmując II miejsce.
Ogromne Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.22.58 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.23.06 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.23.14 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.23.25 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.23.47 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.23.57 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.24.10 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.24.28 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.24.49 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.25.01 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.25.10 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.25.34 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.25.54 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.26.04 WhatsApp Image 2023-01-19 at 13.26.12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności