W piątek 20 stycznia odbył się w naszym przedszkolu kolejny wieczór filmowy.Oczywiście nie zabrakło ciekawych bajek, pysznego popcornu i szalonych zabaw.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!