SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

VI miejsce na Mistrzostwach Polski w drużynowym Tenisie Stołowym

Ocena 0/5

W dniach 5-7 czerwca odbyły się mistrzostwa Polski w drużynowym Tenisie Stołowym w Rawie Mazowieckiej. Hubert oraz Miłosz wywalczyli awans wygrywając już wcześniej mistrzostwa województwa Wielkopolskiego. W pierwszym dniu zmagań i dwóch zwycięstwach z Brynicą i Toruniem zajęli pierwsze miejsce w grupie i zanotowali awans do Top 16. Po wyjściu z grupy chłopcy odnieśli zwycięstwo nad Wołowicami. Aby awansować do Top 4 musieli pokonać graczy ze szkoły w Szczytnikach, niestety po bardzo wyrównanym meczu przegraliśmy 3-2. Została walka o miejsce 5-8. Na początek pokonaliśmy tenisistów z Niemodlina. Ostatnim meczem dla naszych zawodników był pojedynek z zawodnikami z Ostródy w którym musieliśmy uznać wyższość rywala.
Hubert i Miłosz ostatecznie zajęli 6 miejsce w Mistrzostwach Polski.
Ogromne gratulacje i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły na wszystkich szczeblach rozgrywek.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2024-06-10 at 10.49.36 WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.22 (1) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.22 (2) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.22 (3) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.22 (4) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.22 WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.23 (1) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.23 (2) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.23 (3) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.23 (4) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.23 (5) WhatsApp Image 2024-06-08 at 15.39.23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności