SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

TYDZIEŃ Z NAGRODAMI

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Edukacji nauczyciele z naszej szkoły odebrali w pełni zasłużone nagrody.
Najpierw we wtorek 14 października Nagrody Wójta gminy Stare Miasto otrzymały: Panie Dorota Kwieciński, Karolina Tęcza oraz dyrektor szkoły Ewa Kasprzyk. Natomiast w piątek 17 października, na uroczystej kolacji dla wszystkich obecnych i emerytowanych pracowników szkoły, nagrody z rąk dyrektora odebrały Panie: Marta Bącler, Jolanta Gąsiorowski, Elżbieta Ignaczak, Danuta Klamrzyńska, Magdalena Kwiecińska, Edyta Lewandowska, Anna Radzimska, Wioletta Ratajczyk, Małgorzata Smolarz, Maria Szafran -Pingot oraz Jolanta Waliszewska. 
Podziękowania za pracę otrzymali także pracownicy administracji i obsługi.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy i w życiu osobistym.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2025-10-18 at 16.10.09 WhatsApp Image 2025-10-18 at 16.10.10 (1) WhatsApp Image 2025-10-18 at 16.10.10 WhatsApp Image 2025-10-18 at 16.09.39 WhatsApp Image 2025-10-18 at 16.10.42 WhatsApp Image 2025-10-18 at 16.12.18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności