W listopadzie odbył się konkurs dla klas ósmych na najciekawszą recenzję książki. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Krysiak z klasy 8 a. Gratulujemy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!