26 września dzieci z grupy Smerfy, Pszczółki oraz Mrówki wzięły udział w wycieczce do Frajdy. Był to niezwykle mile i aktywnie spędzony czas oraz okazja do rozładowania nadmiaru energii.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!