8 listopada obchodziliśmy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji w każdej grupie przedszkolnej zagościły na stołach pyszne i zdrowe przekąski.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!