W czwartek 17 października odbyły się powiatowe zwody w unihokeja w ramach igrzysk dzieci. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę i zajęli 3 miejsce zdobywając puchar. Gratulacje!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!