PÓŁKOLONIE Z ROBOTYKĄ I EKSPERYMENTAMI
W pierwszym tygodniu ferii odbywały się w naszej szkole półkolonie zorganizowane przez fundację Małego Inżyniera w ramach projektu "Edukacja bez barier", w którym uczestniczy Szkoła w Liścu Wielkim.
Dzieci z klas 1- 4 w kilku grupach przeprowadzały różne doświadczenia fizyczne i chemiczne. Mnóstwo emocji budziły zajęcia z robotyki, podczas których uczestnicy półkolonii sami budowali roboty, programowali je, a następnie świetnie się bawili, obserwując efekty swojej pracy.
Aby urozmaicić dzień uczestników półkolonii, organizatorzy przygotowali także zabawy i zajęcia ruchowe, które odbywały się w hali sportowej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!