SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

MISTRZOWIE GMINY W TENISIE

Ocena 0/5

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Stare Miasto w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

22 października 2021r. w Hali Sportowej w Liścu Wielkim 20 zawodników rywalizowało w drużynowym  tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt rocznik 2009 i młodsi I miejsce wywalczyła drużyna dziewcząt w składzie: Nikola Obudzińska, Kinga Obudzińska, Zuzanna Zioło, w kategorii chłopców rocznik 2009 i młodsi I miejsce zdobył Hubert Kwieciński, Marcel Robak, Iwo Szafran, natomiast w kategorii dziewcząt rocznik 2007-2008 II miejsce zajęła Paulina Lewandowska i Julia Janiak, wśród chłopców rocznik 2007-2008 II miejsce zdobył Jakub Mijalski i Mateusz Olejnik.  Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności