Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez SP w Żychlinie. Trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobyla Julia Ciesielczyk z klasy VI. Gratulujemy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!