SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

Kolejny etap turnieju „Z orlika na stadion”

Ocena 0/5

W środę 24.09 odbył się kolejny etap  turnieju „Z orlika na stadion”. Nasza drużyna w kategorii u14 reprezentowała naszą szkołę w rozgrywkach w Ślesinie. Po dwóch remisach i porażce w fazie grupowej pożegnaliśmy się z tegoroczną edycją turnieju. Gratulacje!

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2025-09-24 at 18.41.03 (1) WhatsApp Image 2025-09-24 at 18.41.03 (2) WhatsApp Image 2025-09-24 at 18.41.03 (3) WhatsApp Image 2025-09-24 at 18.41.03 WhatsApp Image 2025-09-24 at 18.41.07
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności