Od poniedziałku rusza nasz kiermasz świąteczny. Jestem dumna z rodziców, bardzo się zaangażowali. I ozdób jest całkiem sporo, a jeszcze mają się jakieś pojawić!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!