SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

Kanapka - źródło witalności i radości!

Ocena 0/5

 

Wspólnie z nauczycielem biologii uczniowie realizują program zdrowotny Trzymaj Formę. Jego częścią jest projekt promujący zdrowy styl odżywiania się, a także ruch. Podczas zajęć biologii uczniowie zostali zapoznani z wartością odżywczą i źródłem witamin zawartych w rozmaitych produktach spożywczych. Natomiast   na zajęcia wychowania do życia w rodzinie przygotowali zdrowe produkty żywnościowe, które wykorzystali do samodzielnie zrobionych smakowitych kanapek. Oczywiście nie zabrakło na nich następujących produktów żywnościowych: sałaty, rzeżuchy, papryki, pomidora, cebuli lub pora, pietruszki, koperku oraz ogórka. 

Później (przy włączonych kamerkach) odbyło się wspólne drugie śniadanie. Kanapki znikały w okamgnieniu. Chyba smakowały wyśmienicie!

Warto pamiętać, że podczas pracy i nauki zdalnej ważne jest zdrowe odżywianie oraz ruch!

Anna Jankowska- Krawczyk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności