SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIM

"Jaś i Małgosia"

Ocena 0/5

Dzieci z grup „Pszczółki” i „Mróweczki” wybrały się do Konińskiego Domu Kultury na przedstawienie pt. „ Jaś i Małgosia”.   Bohaterowie bajki przypomnieli najmłodszym, jak ważne są więzi oraz pozytywne relacje w rodzinie. Miłość  i wzajemny szacunek może przezwyciężyć wszelkie trudności. Spontaniczne i żywe reakcje dzieci były dowodem na to, że teatrzyk bardzo im się podobał.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności