21 czerwca grupa Gumisie i Smerfy odwiedziła Alpakarnię w Ślesinie. Z pewnością wrażenia z pobytu wśród tak cudownych zwierząt na długo pozostaną w naszej pamięci.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!