4 grudnia nasze przedszkole odwiedził górnik, pan Mirosław Pacześny. Dzieci zostały zapoznane z wykonywanym przez niego zawodem i wysłuchały pięknej gry na trąbce. Bardzo dziękujemy za wizytę.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!