W piątek, w Starym Mieście odbył się gminny konkurs z wiedzy pożarniczej. Reprezentujący naszą szkole Bartek z klasy 8 zajął pierwsze miejsce. Gratulacje!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!